کد خبر: 1476
تاریخ انتشار: مهر ۱۰, ۱۴۰۲
گروه : نفت و گاز

بازدید سردار قمی از شرکت نفت منطقه اردبیل

بازدید سردار قمی از شرکت نفت منطقه اردبیل

روشنگر / به گزارش تایماز نیوز| به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل سردار قمی در حاشیه بازدید از تاسیسات و عملیات منطقه اردبیل صیانت از انسانها، حفاظت و مصونیت از زیر ساختهای فیزیکی و حفاظت از سرمایه ها را سه راهبرد پدافند عنوان کرد، گفت: با هم فکری و استفاده از خرد جمعی باید تهدیدات را شناسایی و راهکارهای علمی مقابله با آنها را طرح ریزی و اجرا کرد.

 وی همچنین با اشاره به اهمیت و ضرورت رعایت الزامات پدافندی و تشدید بازرسی ها گفت: با تأسیسات حیاتی و زیرساخت‌هایی که در این استان وجود دارد، نگاه به مقوله اچ‌ اس‌ ای اهمیت ویژه‌ای می‌یابد.

در ادامه محمد حسن پستی رئیس پدافند غیر عامل استان نیز گفت: با اندیشه و تفکر، فرهنگ سازی ، مشارکت کارکنان می توان پتانسیل های خطر را شناسایی کرد و بحران را کنترل کرد و خسارت را به حداقل رساند و مهمتر اینکه در کمترین زمان به شرایط عادی بازگشت.

 در پایان بازدید سید حجت مدنی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل با تاکید بر عملکرد مطلوب این شرکت در امر سوخت رسانی در سطح استان به ارائه گزارشی از اقدام‌های انجام‌شده، برنامه‌های در حال اقدام و مشکلات و چالش‌های موجود اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *